Przyczepy reklamowe specjalnie dla Ciebie

reklama mobilna, przyczepy reklamowe, laweta

Reklama mobilna to świetny dodatek do tradycyjnych kampanii reklamowych jak i sposób na niskobudżetowe kampanie o lokalnym zasięgu. Nasze przyczepy reklamowe są holowane przez samochody w centrach miast i w miejscach najczęściej uczęszczanych zarówno przez pieszych jak i kierowców czy też pasażerów komunikacji miejskiej. Przyczepa wykorzystuje dwie boczne płaszczyzny do ekspozycji billboardu oraz wyposażona jest w głośnik, z którego (w zależności od kampanii) słychać muzykę, hasło reklamowe itp. Taki sposób reklamy pozwala w szybki i tani sposób dotrzeć do tysięcy odbiorców, co gwarantuje niebywały sukces.

...dotarcie do jak największej ilości Klientów

Innowacyjny sposób reklamy przyciąga uwagę przechodniów a ta skupia się na reklamie Państwa firmy. Samochody poruszają się zawsze "tempem spacerowym" co pozwala na dotarcie do jak największej ilości potencjalnych Klientów a przechodniom na zapoznanie się z treścią billboardu. Nasze samochody są wyposażone w systemy GPS co pozwala na proste raportowanie gdzie i o jakiej godzinie znajdowała się Państwa reklama na przyczepie.

Oprócz mobilnych przyczep mamy w swojej ofercie również przyczepy stacjonarne ustawione w najbardziej ruchliwych miejscach miasta, jak skrzyżowania, parkingi przy centrach handlowych etc. Wykorzystuje się je dokładnie w taki sam sposób jak stacjonarne miejsca reklamowe jednak są one zdecydowanie tańsze. Plus takich stacjonarnych przyczep polega również na tym, że można je eksponować w wybranym przez Klienta miejscu (oczywiście takim, które nie będzie łamać zasad ruchu drogowego) co pozwala na dotarcie z reklamą do wysoce wyselekcjonowanej klienteli jak mieszkańcy wybranego osiedla, kierowcy przejeżdżający określoną drogą etc.

przyczepy reklamowe, laweta reklamowa

Zaplanujemy kampanię i stworzymy projekt graficzny

Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla firm o zasięgu lokalnym (restauracji, sklepów, klubów muzycznych etc), które przy użyciu stosunkowo niewielkich środków finansowych są wstanie zrealizować śmiałe i profesjonalne kampanie reklamowe. Z miła chęcią i przy użyciu wszystkich nam dostępnych środków pomożemy w realizacji tych celów, zaplanujemy całą kampanię lub stworzymy projekt pod wyraźne wytyczne Klienta. Jesteśmy gotowi realizować śmiałe projekty, w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia naszych Klientów.

Mamy w swojej ofercie również specjalne propozycje dla osób fizycznych, które w niebanalny sposób chcą złożyć bliskim życzenia świąteczne, urodzinowe czy z okazji rocznicy ślubu. W przypadku tego typu zleceń obowiązują specjalne ceny dlatego warto o nie pytać.

Ekspozycja stacjonarna

przyczepy reklamowe, laweta reklamowa

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do samej ekspozycji plakatów na przyczepach. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę całej kampanii. Jesteśmy w stanie zaprojektować całą kampanię pod wytyczne Klienta, zaproponować hasło reklamowe, spot dźwiękowy jak i projekt billboardu, wszystko to otrzymacie Państwo korzystając z naszych usług. Po zaakceptowaniu przez Klienta koncepcji reklamy przechodzimy do jej realizacji. Szybko i sprawnie drukujemy plakaty i nagrywamy spot w profesjonalnym studiu dźwiękowym, aby jak najszybciej móc ruszyć z kampanią "w miasto" i swoim działaniem pozwolić Klientowi "nabrać wiatru w żagle". Jeśli posiadacie Państwo projekt billboardu lub gotowe, wydrukowane materiały tym szybciej możemy przejść do ich eksponowanie na przyczepach.

Służymy radą i pomysłem

Projekty kampanii reklamowych (hasło reklamowe, projekt plakatu, treść spotu dźwiękowego) mogą być tworzone pod wyraźne wytyczne Klienta. Macie Państwo na każdym etapie naszej pracy możliwość wglądu w projekt i nanoszenia poprawek, dopiero w pełni zaakceptowany plakat rusza do druku nigdy zanim Klient go zaakceptuje. To usprawnia pracę i oszczędza Państwa pieniądze. Jeśli nie macie Państwo koncepcji takiej reklamy lub tylko jej ogólny zarys nic prostszego, wystarzcy się z nami skontaktować służymy radą i pomysłem tak aby kampania była udana i skuteczna.